PANEL KLIENTA


WYSZUKIWARKI

NASI KLIENCI
AKTUALNOŚCIDatabroker  wyróżniony w konkursie Lider Przedsiębiorczości 2014 roku!
29 października 2014 w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie nasza Spółka została wyróżniona w konkursie Lider Przedsiębiorczości 2014 roku. Kapitała Konkursu nagrodziła databroker S.A. za „szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i dostosowania firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim”. Wyróżnienie z rąk Wicepremiera Grzegorza Piechocińskiego, Tomasza Połaskiego- Przewodniczącego Kapitału Konkursu oraz Jacka Tamborskiego – Prezesa Giełdy Warszawskiej, odebrał Prezes naszej Firmy- Maciej Okniński.


Dlaczego warto być telemarketerem
Branża BPO oraz zdalnej obsługi Klienta jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się branż w Polsce. Centra telemarketingowe świadczą na rzecz Zleceniodawców coraz bardziej zaawansowane usługi, konsultanci w nich zatrudnieni wykonują coraz bardziej skomplikowane zadania, są coraz lepiej wyszkoleni i pracują z wykorzystaniem zaawansowanych aplikacji informatycznych.


7 zasad  skutecznego telemarketingu, czyli gra, w której wszyscy wygrywają
Pogłoski o śmierci telemarketingu okazują się zdecydowanie przesadzone. Pojawiają się nowe firmy, a nowe technologie, coraz tańsze i dostępniejsze są nawet dla małych firm, ale zasady skutecznego realizowania projektów telemarketingowych pozostają od 15 lat bardzo podobne. Niektóre z uniwersalnych zasad stały się po prostu nie tylko ważne, ale wręcz obowiązkowe w planowaniu i realizacji skutecznego telemarketingu.


databroker S.A. poszukuje programisty Ruby on Rails
Jeżeli szukasz ciekawych projektów, chcesz pracować z międzynarodowymi Klientami i poznać najnowsze rozwiązania z obszaru komunikacji elektronicznej pisz do nas i pracuj z nami!

Aplikuj teraz!