PANEL KLIENTA


WYSZUKIWARKI

NASI KLIENCI
AKTUALNOŚCIdatabroker sprzedaje tańszą energię
W ramach współpracy z Energetyczne Centrum SA, databroker prowadzi sprzedaż energii elektrycznej dla odbiorców indywidualnych wykorzystując do tego własne zasoby contact center.


Pracujemy dla wiodącej marki motoryzacyjnej
Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2013 roku databroker S.A. rozpoczął obsługę marek z jednego z największych producentów samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych w Europie – Grupa FIAT.


Złota Słuchawka dla databroker S.A.!
Projekt prowadzony przez databroker S.A. dla firmy Sokółka Okna i Drzwi "Customer In Mind" otrzymał Złotą Słuchawkę - nagrodę za najlepszy projekt prowadzony w call center. Nagroda została wręczona podczas wczorajszej gali konkursu Golden Arrow.


TRADYCJA I TECHNOLOGIA DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW SOKÓŁKA OKNA I DRZWI SA <br><i> Współpraca  Sokółka Okna i Drzwi SA z databroker SA w zakresie obsługi Klienta</i>
Sokółka Okna i Drzwi SA od ponad 40 lat oferuje swoim klientom okna i drzwi, które dzięki unikalnym właściwościom znajdują nabywców zarówno w Polsce jak i w Europie. Dzięki dbałości o ciągłą poprawę jakości produktu oraz wejściu do międzynarodowej grupy INWIDO, Spółka posiada dziś produkty zaawansowane technologicznie, energooszczędne, ekologiczne i wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem. Są one produkowane wyłącznie na indywidualne zamówienie, dlatego wymagają szczególnie wysokich standardów w obszarze sprzedaży i obsługi klienta.